tr
en

Seçme, İşe Alım ve Yerleştirme Uygulaması

işe alım özgeçmiş seçme yerleştirme iş başvurusu cv referans

eleman talebi açık pozisyon işe alım onay iş akışı

Seçme, işe alım ve yerleştirme uygulaması ile, kurum içindeki eleman taleplerini ve açık pozisyonları takip edebilir; bu talepler için yapılan başvuruları elektronik ortama kaydedebilir, başvuru değerlendirme sürecini yine elektronik sistem üzerinde takip edebilirsiniz.

Seçme, işe alım ve yerleştirme uygulaması, Sharepoint 2016, Sharepoint 2013 ve Sharepoint 2010 teknolojileri üzerinde çalışmaktadır.
  • Solneo İşe Alım ve Yerleştirme Uygulaması, Microsoft Sharepoint Teknolojileri (Microsoft Sharepoint 2013 Server, Microsoft Sharepoint Foundation 2013, Microsoft Sharepoint 2010 Server, Microsoft Sharepoint Foundation (MSF) 4.0, Microsoft Office Sharepoint Portal Server (MOSS) 2007 ya da Windows Sharepoint Services (WSS) 3.0) üzerinde çalışmaktadır.

  • Kurumunuzda Sharepoint ürünü mevcut değilse bile sadece bir adet Microsoft Windows Server ve bir adet Microsoft SQL Server bulunması ürünün kurulması için yeterlidir.

  • Ürün, işlemlerin ve yetkilendirmelerin rol tabanlı olması ile hem çok fonksiyonel hem de kullanımı ve öğrenilmesi son derece kolay arayüzlere sahiptir.

İşe Alım ve Yerleştirme Uygulaması ile İlgili Diğer Uygulamalar

© 2005-2016 Solneo® Yazılım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.