tr
en

Enterprise Password Manager (EPM)

Günümüzde büyük kurumların bilişim altyapısı, bir çok farklı donanım ve yazılım içermekte, örneğin yerel ağ üzerinde ORACLE veritabanları, Microsoft SQL sunucuları, Windows işletim sistemleri, firewall sunucular ve pek çok farklı özel cihaz bulunabilmektedir.

Bu tür yerel ağlarda, birden çok etki alanı (domain) ve Sun i-Planet ya da Microsoft Active Directory gibi birden çok tanılama sistemi (authentication provider) mevcut olabilmektedir.  • Solneo Enterprise Password Manager (EPM), büyük kurumlarda, BT ekiplerinin, sistem yöneticisi hesap ve şifrelerinin ortak olarak yönetmek için kullanabilecekleri; istemci sunucu mimaride çalışan kurumsal bir uygulamadır.

  • Solneo EPM ile, BT ekibi, günlük operasyon sırasında kullanılan kullanıcı isimleri ve şifreleri kayıt altına alabilir, bu hassas bilgiler üzerinde filtreleme, sıralama ve arama yapabilir.

  • Solneo EPM uygulamasının, yerel ağa bağlı değilken kullanılmak üzere, çevrimdışı çalışabilme (offline usage) yeteneği mevcuttur.

  • Sistemde kayıt altına alınmış olan bilgiler, sadece yetkili kullanıcılar tarafından, yetkilendirme kurallarına uygun olarak erişilebilir. Bunun dışında, hiç kimse, erişim hakkı olmayan bilgilere (1) ne uygulama aracılığı ile (2) ne veritabanına erişerek (3) ne de yerel ağı dinleyerek erişemez.

Solneo EPM ile ilgili detaylı bilgi ya da demo talepleri için : info@solneo.com
© 2005-2016 Solneo® Yazılım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.