tr
en

Solneo Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Yazılımı

Evrak Programı

Evrak Takip Programı, Evrak Takip Sistemi, EBYS, e-imza, e imza elektronik imza

Evrak Yazılımı

Evrak Takip Yazılımı, Evrak Sistemi, EBYS

Belge Programı

Elektronik Belge Programı, Elektronik Belge Sistemi, EBYS

Belge Yazılımı

Elektonik Belge Yazılımı, Evrak Yazılımı, EBYS

Evrak Takip Programı

Evrak Takibi, Evrak Sistemi, EBYS

Evrak Takip Yazılımı

Evrak Takib Yazılımı, Evrak Takip Programı, EBYS, e-imza, e imza elektronik imza

EBYS Programı

EBYS Programı, Evrak Takibi, Evrak Takip Yazılımı, EBYS

EBYS Yazılımı

EBYS Yazılım, Evrak Programı, Evrak Kayıt Sistemi, EBYS, e-imza, e imza elektronik imza
Solneo Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS), bir kurumun gelen ve giden evraklarını elektronik ortamda takip edebilmesi amacıyla geliştirilmiş kurumsal bir web uygulamasıdır. Solneo EBYS Microsoft Sharepoint 2016 Server, Microsoft Sharepoint 2013 Server, Microsoft Sharepoint 2010 Server üzerinde çalışmaktadır.

   TSE 13298 Elektronik Belge Yönetimi; Açıklamalarla Standardın Bir Özeti ve Elektronik İmza
  • Solneo Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS),evrak kayıt, evrak programı, evrak takip, evrak yazılımı elektronik belge yazılımı e-imza, eimza, e imza, elektronik imza Microsoft Sharepoint Teknolojileri (Microsoft Sharepoint 2013 Server, Microsoft Sharepoint Foundation 2013, Microsoft Sharepoint 2010 Server, Microsoft Sharepoint Foundation (MSF) 4.0, Microsoft Office Sharepoint Portal Server (MOSS) 2007 ya da Windows Sharepoint Services (WSS) 3.0) üzerinde çalışmaktadır.

  • Kurumunuzda Sharepoint ürünü mevcut değilse bile sadece bir adet Microsoft Windows Server ve bir adet Microsoft SQL Server bulunması ürünün kurulması için yeterlidir.

  • Solneo EBYS,evrak kayıt, evrak programı, evrak takip, evrak yazılımı, elektronik belge yazılımı e-imza, eimza, e imza, elektronik imza rol tabanlı bir sistemdir; sistemdeki kullanıcılar, "İnsan Kaynakları Müdürü", "Satınalma Şefi" gibi rollere sahiptir ve bu roller içerisindeki kişilerin değişmesi sistemdeki evrak dağıtım iş akışlarını ve yetkilendirmeyi etkilememektedir. Bir başka ifade ile, evrak dağıtımı da, yetkilendirmeler de "rol" bazında yapılmakta; ilgili rol içinde görevli kişilere bağımlı herhangi bir tanım yapılmamaktadır.

  • Ürün, evrak dağıtımının ve yetkilendirmelerin rol tabanlı olması ile hem çok fonksiyonel hem de kullanımı ve öğrenilmesi son derece kolay arayüzlere sahiptir.


Solneo EBYS ile ilgili detaylı bilgi ya da demo talepleri için : info@solneo.com
© 2005-2016 Solneo® Yazılım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.