tr
en

Kurumsal İş Fikri Portali

Solneo İş Fikri Portali ile, yatırım yapılması planlanan iş fikirleri bir kimlik numarası alarak bir havuzda toplanır; var olan iş planı dokümanları, özgeçmişler, patent belgeleri, tasarım dokümanları, belli kriterlere göre ve bir iş akışı mantığında ele alınır. Her bir iş fikri hangi kriterlere göre değerlendirildi; hangi kriterleri sağlıyor hangi şamaya geçmeye değer görüldü izlenebilir.

  • Solneo proje yönetim uygulamasıMicrosoft Sharepoint Teknolojileri (Microsoft Sharepoint 2013 Server, Microsoft Sharepoint Foundation 2013, Microsoft Sharepoint 2010 Server, Microsoft Sharepoint Foundation (MSF) 4.0, Microsoft Office Sharepoint Portal Server (MOSS) 2007 ya da Windows Sharepoint Services (WSS) 3.0) üzerinde çalışmaktadır.

  • Kurumunuzda Sharepoint ürünü mevcut değilse bile sadece bir adet Microsoft Windows Server ve bir adet Microsoft SQL Server bulunması ürünün kurulması için yeterlidir.

  • Ürün, işlemlerin ve yetkilendirmelerin rol tabanlı olması ile hem çok fonksiyonel hem de kullanımı ve öğrenilmesi son derece kolay arayüzlere sahiptir.

© 2005-2016 Solneo® Yazılım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır.